ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №535 ''СВІТЛЯЧОК '' місто КИЇВ

Тубус-кварц
                                Тубус-кварц

Основи фізіологічної та лікувальної дії

 УФ-випромінювання необхідно для нормальної життєдіяльності людського організму і взагалі, для життя всього живого на землі, включаючи флору і фауну! УФ-випромінювання, особливо короткохвильового діапазону (254-257 нм), має бактерицидну дію, приводячи до загибелі мікробів клітини і вірусів. Ультрафіолетові промені мають виражену хімічну дією, яка зумовлена u200bu200bфотоефектом (порушення зв'язків між атомами в складних білкових молекулах, що змінює їх структуру). Поглинаються поверхневими шарами шкіри УФ-промені викликають утворення біологічно активних речовин, які  впливають на багато фізіологічних  процесів в організмі (посилення кровообігу, трафіку тканин та речовин , проникність мембран кліткових, активацію ферментів, всіх видів обміну речовин). Вплив ультрафіолетовими променями на рецепторний апарат шкіри викликає рефлекторну реакцію і надає  генералізований вплив на різні органи і системи організму. Великий вплив УФ-промені надають на тонус вегетативної нервової системи: у малих дозах УФ-промені нормалізують функціональні зміни   нервової системи, у середніх - гіпосенсібілізуючий дію  (зменшення рівня гістаміну в крові). УФ-випромінювання показано в другій фазі алергічної реакції для інактивації біологічно активних медіаторів.

 УФ-промені мають також болезаспокійливу дію, нормалізують кортикостероидную і сімпатікоадреналовую системи при хронічних захворюваннях. Під впливом УФ-випромінювання активуються реакції імунітету (фагоцитарна активність лейкоцитів, титри лізоциму), підвищуються адаптаційні можливості організму і його опірність до несприятливих факторів.

 Показання до застосування в оториноларингологічній практиці:

 -фурункул носа; -суха форма екземи; -бешихове запалення; -дерматити; -зовнішній отит; -рецидивуючі уповільнені форми отиту; -вялогранулируючі рани; -гострий риніт; фарингіт;  -захворювання периферичних нервів.

 Протипоказання:

 -злоякісні новоутворення;

 -схильність до кровотеч;

 -активний туберкульоз легень;

 -підвищена чутливість до світла (фотосенсибілізація).Создан 17 мар 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником