ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №535 ''СВІТЛЯЧОК '' місто КИЇВ

СОЛЮКС
 Солюкс

застосовується для світлолікування
Методика заснована на застосуванні видимих u200bu200bі інфрачервоних променів. Видимі й інфрачервоні промені (теплові), проникаючи на всю глибину шкіри і поглинаючись тканинами, викликають підвищення місцевої температури, рефлекторне розширення кровоносних судин, посилення крово-і лімфообігу і обміну речовин, сприяють розсмоктуванню запальних вогнищ, знеболюванню.
Для цілей реабілітації використовується техніка застосування ламп розжарювання. Частіше за інших застосовують лампу «Солюкс» (потужність 1000, 750, 500 і 300 Вт), стаціонарну або переносну. При місцевому опроміненні лампу «Солюкс» встановлюють збоку від хворого (не над хворим) на відстані 50 см - 1 м від нього і направляють промені на відповідну ділянку тіла, справляючись про тепловідчуття пацієнта.
Солюкс-лампа (лат. sol сонце + lux світло; син. Лампа-солюкс) - світильник у вигляді укріпленої на штативі лампи розжарювання з рефлектором; застосовується для світлолікування.
Тривалість 15-20-30 хв; курс 10-15 процедур.
Показання


 хронічні запальні процеси

органів: печінки і жовчних шляхів, плеври, сечовивідних шляхів, придаткових порожнин носа, нервів, м'язів.


Протипоказання: новоутворення, схильність до кровотеч, захворювання серця з недостатністю кровообігу, виражений атеросклероз і гіпертонія, туберкульоз, захворювання центральної нервової системи з порушенням чутливості.

 

 


Інфрачервона лампа "Солюкс" призначена для прогрівання і стимуляції кровообігу. Включає елемент розжарювання для пом'якшення болю в м'язах.
Інфрачервона лампа "Солюкс" випромінює інфрачервоні промені, які проникають глибоко під шкіру. У результаті цього шкіра прогрівається, розширюються кровоносні судини, стимулюється потік крові. Кров приносить із собою речовини для відновлення і живлення тканин тіла і видаляє утворюються при активній м'язовій роботі речовини швидше. Ці властивості роблять лампу "Солюкс" найбільш підходящим як для терапевтичних (для лікування застуди), так і для косметичних цілей.

Соллюкс-лампа - апарат для світлолікування, що представляє собою лампу розжарювання (нагрівання нитки досягає 2800 °), поміщену в рефлектор (мал.). При загальних опромінюваннях лампу (потужністю 500-700 em) встановлюють на відстані 1 м від опромінювальної поверхні тіла, трохи збоку; тривалість опромінення від 15 до 60 хв. щоденно 1-2 рази на день. Солюкс-лампи бувають стаціонарні на штативі (велика і мала модель) і настільні (потужністю 200-300 em). Для опромінення обмежених ділянок тіла до рефлектора приєднується конусоподібний тубус-наконечник.Создан 17 мар 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником